4 COMFORT

O nas

Zespół najlepszych fachowców i specjalistów

Firma remontowa 4Comfort

Celem firmy remontowej 4Comfort jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości świadczonych usług i najwyższego poziomu kompleksowej obsługi projektów dla naszych klientów dzięki stworzeniu profesjonalnych zespołów z najlepszych fachowców i specjalistów w naszej branży.

Firma wykończeniowa 4Comfort powstała w 2006 roku. Nasz zespół został stworzony z najlepszych fachowców i specjalistów w zarządzaniu projektami , dzięki czemu świadczymy profesjonalne usługi remontów mieszkań, domów, biur i innych budynków użyteczności publicznej .

 

Kompleksowe remonty to nasza specjalność

Jesteśmy doświadczonym zespołem profesjonalnych fachowców. Stolarz, glazurnik, elektryk, malarz, hydraulik – nieważne którego z nas potrzebujesz w Warszawie, w naszym zespole jest każdy z nich wraz z uprawnieniami i odpowiednim doświadczeniem w danej dziedzinie. Remonty pod klucz to także część naszych usług. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo przeprowadzanie adaptacji lokali. Nie straszne nam również kompleksowe remonty strychów, poddaszy. Dostosowujemy mieszkania na potrzeby klientów.

Zakres naszych usług obejmuje wykańczanie wnętrz od surowych murów pokrytych dachem przez instalacja elektryczne, smart home , hydraulikę , glazurę, gipsowanie, malowanie........czy prace stolarskie jak montaż podłóg drewnianych, drzwi, schodów i zabudowy stolarskich na zmówienie po personalny projekt. Nasz wykwalifikowany projekt manager zapewni konsultacje na miejscu budowy, wysłucha się w twoje potrzeby i pomysły oraz przedstawi najlepsze rozwiązania do wykonania zleconego zadania.

Wybierając nas otrzymujesz profesjonalną firmę godną zaufania, która dla ciebie spełni poniższe warunki:

  1. Przejrzystość warunków umowy i płatności
  2. Gwarancję na wykonane usługi
  3. Stały nadzór kierownika projektu
  4. Odbiory wewnętrzne i zewnętrzne
  5. Ubezpieczenia od wszelkich niepożądanych zdarzeń
  6. Fakturę VAT

Firma 4Comfort posiada pełne zakres ubezpieczenia OC

p.zienkiewicz@4comfort.pl

+48 797 399 940

© Copyright 4 Comfort 2020 -2024   |   Polityka prywatności
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda